phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15

КРОК 1 – Оберіть вигідну комерційну пропозицію:

та ознайомтесь з умовами договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (УП)/ договору про постачання електричної енергії споживачу

 

КРОК 2 – Надішліть на електронну адресу ТОВ «ЧОЕК» (info@ek.cv.ua) наступні документи:

1) копію паспорта (для фізичних осіб) або витяг, або довідку, або копію виписки з ЄДР (для юридичних осіб) споживача;

2) документ, що посвідчує право на представництво інтересів особи у випадку подання заяви представником (для фізичних осіб), або документ, що посвідчує право особи діяти від імені юридичної особи (для юридичних осіб);

3) копія документа, що підтверджує право власності чи користування об’єктом;

4) паспорт точки розподілу/передачі об’єкта (площадки вимірювання). Зазначте назву обраної комерційної пропозиції та контактні дані у листі.

 

КРОК 3 – Після обробки надісланої Вами інформації, фахівець Товариства відправить у відповідь (на вказану Вами адресу електронної пошти) оформлену належним чином Заяву-приєднання, для того щоб Ви мали можливість ознайомитись з нею і підписати зручним для Вас способом (за допомогою електронного підпису або вручну на попередньо роздрукованому паперовому екземплярі). Додатково повідомляємо, що ТОВ «ЧОЕК» може відмовити в укладені договору з причин, які будуть докладно поясненні у листі-відповіді від фахівця Товариства (відсутність договору з оператором системи, невідповідність критеріям комерційної пропозиції, тощо)

 

КРОК 4 – Підписану Заяву-приєднання потрібно надіслати у відповідь на електронний лист від фахівця Товариства. Якщо існує необхідність отримання паперового екземпляру договору, про це необхідно зазначити додатково у листі. Паперовий екземпляр договору може бути відправлений рекомендованим листом за адресою реєстрації абонента або адресою об’єкта електропостачання (за вибором споживача). Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору, та вважається укладеним з дати відкриття особового рахунка за об’єктом споживача або внесення змін до такого особового рахунка, про що споживач інформується у передбаченому договором порядку.