phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
27 жовтня 2023
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ГЕНЕРУЮЧИХ ЕНЕРГОУСТАНОВОК

Друзі, ми теж занепокоєні ситуацією, що склалася із заборгованістю за «зеленим» тарифом. Тому, вкотре ділимося актуальною інформацією щодо стану виплат власникам генеруючих енергоустановок.

Наразі виникли труднощі із виплатами за липень, серпень та вересень 2023 року за «зеленим» тарифом через те, що НЕК «Укренерго» відмовляється підписувати акти прийому-передачі за відповідні періоди. Відмова Укренерго ґрунтується на тому, що в окремих годинах виявлено перевищення обсягу відпуску над встановленою потужністю та виникли питання щодо наявної нічної генерації.

Важливо! ТОВ «ЧОЕК» наголошує, що фактичний відпуск електроенергії не має перевищувати встановлену потужність, яка вказана в паспорті точок розподілу електричної енергії, що є невід'ємною частиною договору про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим тарифом» приватним домогосподарством. Тому просимо вас провести налаштування параметрів обладнання генеруючої установки, аби не допустити перевищення обсягів відпуску електричної енергії.

Через те, що Укренерго відмовляється підписувати акти та просить додаткової інформації щодо вищезазначених питань, виникли ускладнення з виплатами власникам генеруючих енергоустановок.

ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» звернулася до НКРЕКП із проханням надати роз’яснення щодо врегулювання даної ситуації. Щойно отримаємо відповідь, ми обов’язково проінформує вас.