phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
23 грудня 2022
Енергетика – одна з найважливіших галузей кожної країни, - у ЧОЕК відзначили День Енергетика

Ті, що несуть світло. Саме так на сьогодні кожен українець називає працівників енергетичної галузі. Тож сьогодні, 22 грудня, своє професійне свято відзначили і працівники ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія».

З нагоди свята директор «ЧОЕК» Дмитро Красковський привітав колег та подякував усім за відповідальну та самовіддану роботу в такий нелегкий для всіх час. Також, директор відзначив подяками та почесними грамотами найкращих працівників Товариства.

«Енергетика – одна із базових галузей кожної країни.  Та цьогоріч, зважаючи на обставини,  в Україні утворився справжній Енергетичний Фронт. І це не просто назва – це титанічна робота енергетиків, які ліквідовують наслідки масованих ракетних обстрілів і стабілізують енергетичну систему країни. Ми також є частиною цього Фронту, стало забезпечуючи фінансово-економічну частину роботи енергетичної галузі на своєму рівні. В військовий час ми надійно постачаємо електричну енергію населенню Чернівецької області, підприємствам бюджетної сфери, об’єктам критичної інфраструктури, органам влади, військовим об’єктам. Наше підприємство також намагається допомагати матеріально та фінансово частинам Збройних Сил, волонтерським організаціям, нашім співробітникам, які були мобілізовані до лав ЗСУ.

Найголовніше, що хочу Вам побажати – цінуйте вашу професію, адже енергетик –  це покликання. Покликання нести світло в кожен дім та душі людей», - відзначив Дмитро Красковський.

На святкуванні також були присутні представники Чернівецької обласної військової адміністрації. Начальник управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг  Іван Микитюк відзначив нагородами працівників ЧОЕК, а також подякував за сумлінну та невтомну працю в часи війни.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ !