phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
26 травня 2022
Сплачені рахунки – стійка енергосистема України

Стабільне постачання електроенергії в умовах воєнного стану є запорукою стійкої роботи державних органів, об’єктів оборонної, соціальної та інших сфер. Разом з тим, безперебійне функціонування енергосистеми неможливе без фінансового підґрунтя, яке забезпечує сталу генерацію, можливість проведення ремонтів мереж та інше. Тому кожен платіж за спожиту електроенергію – не тільки міцна підтримка для Об’єднаної Енергетичної Системи України, а і внесок у побудову надійного тилу, інвестиція у безпечне майбутнє.

 

Попри військову агресію і певне розбалансування деяких ланок електроенергетичної галузі Чернівецька обласна енергопостачальна компанія продовжує відповідально здійснювати електропостачання абонентам міста й області, а також тим, хто залишився без надавача послуг, – насамперед бюджетним установам та підприємствам критичної інфраструктури. Але, на превеликий жаль, деякі несумлінні споживачі обернули ситуацію на свою користь. Маніпулюючи законодавством про воєнний стан, форс-мажором та бойовими діями, вони без жодних об’єктивних причин припинили розраховуватися за спожиту електроенергію або роблять це несвоєчасно чи не повною мірою.

 

Наслідки такого саботажу неважко спрогнозувати: від економічних втрат для окремого підприємства до суттєвої шкоди для всієї Об’єднаної Енергетичної Системи України й порушення обороноздатності країни.

 

Тому Чернівецька обласна енергопостачальна компанія наголошує на неприпустимості подібних дій. Нагадуємо: нещодавно Міністерство енергетики України наказом №148 від 13.04.22 р. дозволило операторам системи розподілу відключати від електропостачання певні категорії споживачів за наявну заборгованість.

 

Тож закликаємо споживачів до виконання зобов’язань щодо сплати за спожиті енергоносії, адже економіці сьогодні вкрай потрібна підтримка!

 

Разом до перемоги!