phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
29 серпня 2023
ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У БУДИНКУ НІХТО НЕ ПРОЖИВАЄ, А НАРАХУВАННЯ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

Щоб у платіжках були нарахування лише за фактично спожиту електроенергію, необхідно регулярно та своєчасно передавати показники лічильника оператору системи розподілу (ОСР), тобто АТ «Чернівціобленерго». Якщо ви цього не зробили, система обліку автоматично нараховує середнє споживання, яке було у вас в аналогічному періоді минулого року.

 

Тож, якщо ви, наприклад, виїхали закордон, а в будинку ніхто не мешкає, не забувайте щомісяця передавати останні показники споживання електроенергії.  Адже ОСР не знає, чи власник виїхав, чи просто не передає показники. 

 

А якщо у вас є так званий «розумний» лічильник (частина автоматичної системи комерційного обліку електроенергії – АСКОЕ), тоді він автоматично передає показники. Тож ОСР бачить, що споживання немає, відтак ніяких нарахувань не буде.

 

Що робити, якщо в будинку ніхто не мешкає:

  • вимкніть усі електричні прилади;
  • щомісяця передавайте ті показники лічильника, які були зафіксовані востаннє;
  • ви можете звернутися до ОСР і попросити тимчасово відключити електропостачання (повторне підключення триває 3-5 днів).

Нагадуємо, що саме ОСР щомісяця здійснює розрахунок обсягу споживання електроенергії на основі або автоматично переданих показників, або тих, що надав споживач. Далі ОСР формує та передає обсяги використаних кВт∙год постачальнику. А вже  ТОВ «ЧОЕК» застосовує діючий тариф, робить нарахування та формує рахунки.  

 

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!