phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
2 травня 2023
Привітайте нас – ТОВ «ЧОЕК» 5 років!

 

ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» була зареєстрована 2 травня 2018 року та почала свою діяльність відповідно до  Закону «Про ринок електричної енергії», який ухвалила Верховна Рада України у 2017 році.

За цей час співробітники Компанії якнайкраще опанували роботу на ринку електричної енергії. Ми продемонстрували високі показники якості обслуговування та надання послуг з постачання електричної енергії. А тому маємо стабільні відносини з нашими побутовими та юридичними споживачами.  

Наразі ТОВ «ЧОЕК» пропонує найкращі умови постачання електричної енергії в області, зокрема найвигідніші ціни, зручні онлайн сервіси та якісне надання послуг у Центрах обслуговування клієнтів.

Компанія продемонструвала свою стійкість та професіоналізм у важкі часи для країни, зокрема під час пандемії. Ми стабільно працюємо і зараз, під час воєнного стану. ТОВ «ЧОЕК» продовжує постачати електричну енергію своїм споживачам. Зокрема нашими споживачами є підприємства критичної інфраструктури та ті, що виконують мобілізаційні завдання під час війни.

Дякуємо нашим сумлінним споживачам, які вчасно розраховуються за спожиту електричну енергію. Ваша своєчасна стабільна сплата рахунків – це найкращий подарунок. Кожна гривня – це вклад в енергетичну систему країни. Сплачуючи рахунки, ви допомагаєте у відновленні та ремонті енергетичної інфраструктури, яку руйнує країна-агресор. Адже ці роботи неможливо проводити без грошових надходжень. Тож підтримуймо енергетичну галузь разом!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!