phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
11 квітня 2024
ОНЛАЙН РАХУНКИ ДОСТУПНІ ДО ОПЛАТИ

 

Друзі, ми пережили чергову нічну ворожу атаку на нашу країну. Зокрема окупанти атакували енергетичну інфраструктуру у Харківській, Запорізькій, Львівській та Київській областях. Є серйозні пошкодження двох теплоелектростанцій.

 

Водночас над Чернівецькою областю сили ППО збили ракети та БПЛА. За попередньою інформацією Чернівецької ОВА, постраждалих немає. Усі відповідні служби працюють на місцях.

 

Ми бачимо, що агресор налаштований на те, аби занурити нас у цілковиту темряву та розпач. Проте ми – українці сильніші і не дамо ворогу жодного шансу реалізувати свої плани. Для цього ми маємо згуртуватися ще сильніше, аби підтримати нашу державу та її енергетичну систему. Тож невпинно допомагаймо донатами ЗСУ нищити ворога.

 

А ще не забувайте сплачувати рахунки за електроенергію. Кожна сплачена гривня – це ваш  внесок у стабільне функціонування енергетичної системи України. Нагадуємо, що онлайн рахунки вже доступні до оплати. Це означає, що ви можете зайти в Особистий кабінет ТОВ «ЧОЕК», переглянути свої нарахування та розрахуватися.

 

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!