phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
27 травня 2024
ФАХІВЦІ ТОВ «ЧОЕК» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВОРКШОПІ ЩОДО РОЗВИТКУ СВОЇХ БІЗНЕС НАВИЧОК

 

Ми намагаємося бути в тренді, слідкувати за новинками у сфері бізнесу та отримувати нові знання для того, щоб ставати кращими і щоб вам – наші споживачі, було з нами комфортно. Відтак фахівчині тендерного сектору ТОВ «ЧОЕК» взяли участь у воркшопі «Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів».

 

Під час воркшопу співробітниці ТОВ «ЧОЕК» отримали нові знання щодо оптимізації бізнес процесів та підвищення конкурентоспроможності. А ще - ознайомилися  з презентаціями від провідних експертів у сфері бізнесу і лідерства та з перспективами штучного інтелекту. Також обговорювали основи бізнес-планування, розглянули податкове законодавство та правовий захист для ведення бізнесу в Україні. А ще познайомилися з підприємицями Буковини, з якими обговорили майбутню співпрацю щодо постачання електроенергії.

 

Нагадуємо, що ТОВ «ЧОЕК» – єдиний в області постачальник універсальної послуги. Це означає, що ми маємо ліцензію на постачання електроенергії побутовим споживачам, тобто населенню. Відтак саме ТОВ «ЧОЕК» є надійний та стабільний партнером для вашого бізнесу та підприємства. Ми шукаємо індивідуального підходу до кожного клієнта та пропонуємо найвигідніші умови постачання електроенергії.

 

Організаторами воркшопу є бізнес-об'єднання Business Woman Club та Export Promotion Center / Центр підтримки експорту, за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

 

Зміцнення економіки країни у часи війни – це надважливо. Тому працюємо, сплачуємо податки, донатимо ЗСУ та віримо у нашу перемогу!

 

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!