phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
27 липня 2022
Держава йде на зустріч споживачам, однак за електроенергію варто сплачувати вчасно

У Верховній Раді готується до другого читання законопроект про внесення зміни до пункту 10-2 розділу ХІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про виконавче провадження» щодо виконання рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги у період дії воєнного стану» (реєстр. №7531 від 07 липня 2022 року).

 

У ньому йдеться про те, що під час воєнного стану припиняються примусові стягнення заборгованості із боржників за комунальні послуги, зокрема за електропостачання. Тобто фізичним особам-боржникам під час війни не буде  загрожувати арешт майна, примусове виселення із житла та примусове вилучення житла.

 

ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» зазначає, що держава йде на поступки споживачам під час воєнного стану, однак це стосується тільки тих боржників, які знаходяться «в територіальних громадах, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають чи перебували у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), відповідно до переліку, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, або у випадку якщо стягнення за житлово-комунальні послуги здійснюється відносно нерухомого майна, яке є місцем постійного проживання такої фізичної особи і було знищено або пошкоджено внаслідок воєнних (бойових) дій».

 

ТОВ «ЧОЕК» завжди намагалось з розумінням ставитись до проблем споживачів. Особливо в цей нелегкий для всіє країни час. Але злісні боржники не лишають нам вибору. З метою недопущення та стягнення заборгованості ми будемо вимушені застосовувати усі важелі впливу на боржників згідно чинного законодавства. Адже кожен платіж за спожиту електричну енергію наразі – це підтримка енергетичної галузі, економіки в цілому та укріплення обороноспроможності воюючої країни. А кожен «неплатіж» - прояв саботажу у військовий час.

 

Ми просимо споживачів бути свідомими і вчасно сплачувати рахунки. Війна переможно закінчиться, а боржники зіткнуться з величезними проблемами з погашення заборгованості.

 

Нагадуємо, що сплатити можна дистанційно

Особистий кабінет на офіційному сайті нашої компанії (https://ek.cv.ua/onlajn-oplata/).

Оплата через інтернет-банкінг (https://www.privat24.ua/ , https://easypay.ua/ , https://www.portmone.com.ua/ ).

 

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ !