phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
5 лютого 2024
АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ СПОЖИВАЧАМ ЧЕРЕЗ ЗАБОРГОВАНІСТЬ

Шановні споживачі, почався новий робочий тиждень, а отже продовжуються роботи з відключення електроенергії споживачам через заборгованість. Цього тижня зокрема продовжуються роботи з обмеження електропостачання чернівчанам, які накопичили заборгованість. Водночас відповідні роботи розпочинаються у Новоселицькому та Путильському районах.

 

Загалом цього тижня плануються роботи з відключення 128 споживачів. З них 113 мешканці Чернівців, 14 – мешканці Новоселицького району та один споживач з Путильського району.

 

Укотре закликаємо вас розрахуватися вчасно із заборгованістю за спожиту електроенергію. Не відкладайте оплату на останній день. Адже  згідно з Правилами роздрібного ринку електроенергії:

 

«У разі усунення споживачем в установлений строк порушень, що завчасно (до дня відключення) підтверджується належним чином, постачання електричної енергії споживачу не припиняється. Належним чином означає, що кошти повинні потрапити на рахунок нашої організації за день до відключення, а не в день відключення».

 

Дякуємо за розуміння та вчасну оплату рахунків за електроенергію! Нагадуємо, що кожний сплачений рахунок за електроенергію – це внесок у стійкість енергетичної системи України. Кожна гривня – це можливість проводити відновлювальні роботи пошкоджених ворогом енергетичних об’єктів.