phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15

ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»

НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ  ТА КОМФОРТ КЛІЄНТІВ ДЛЯ НАС – НАЙГОЛОВНІШЕ

 

Чернівецька обласна енергопостачальна компанія є однією з найбільш перспективних і потужних в Україні. Незважаючи на те, що це досить молоде підприємство, яке займається купівлею та збутом електроенергії споживачам Чернівецької області лише з 2019 року, воно зарекомендувало себе на ринку послуг як професійне, чесне і відкрите до співпраці з клієнтами.

Прагнучи надавати якісні послуги, компанія залучила високодосвідчених спеціалістів у галузі електропостачання та створила комфортні умови для відвідувачів у всіх центрах обслуговування клієнтів.
Як відомо, споживачам гарантовано законодавством отримання електроенергії. Саме ми є ліцензіатом цих послуг на території Чернівецької області і здійснюємо постачання електроенергії за універсальною послугою, тобто тарифною складовою. НКРЕКП  затверджує тарифи, на підставі яких ми здійснюємо постачання електроенергії таким верствам населення, як побутові споживачі, юридичні споживачі, представники бюджетної сфери та невеликі за обсягами споживання юридичні споживачі на території всієї області.

Понад 350 тисяч споживачів користуються нашими послугами. А це свідчить, що люди переконалися в надійності нашої компанії і в якості її послуг. 

ТОВ «ЧОЕК» є єдиним постачальником універсальних послуг у Чернівецькій області, що підтверджує високий рівень компанії.
Клієнти Чернівецької обласної енергопостачальної компанії мають можливість отримати послуги з електропостачання за однією з найвигідніших цін на території України. Ми надаємо якісний сервіс із постачання електроенергії за вільною ціною. ТОВ «ЧОЕК» орієнтується на запити споживачів, враховує потреби кожного клієнта і завжди пропонує оптимальні умови співпраці в умовах конкурентного ринку електроенергії.

Для кожного великого споживача важливо розуміти, що буде в майбутньому, які будуть ціни та як його буде обслуговувати наша енергетична компанія.
Нашу якість послуг вже оцінили і в інших областях. На даний момент ми працюємо не лише на території Чернівецької області, а й на території всієї України. Постачання електроенергії за вільними цінами ми здійснюємо також у Хмельницькій, Черкаській, Івано-Франківській областях. Відповідно, якість наших послуг буде тільки зростати і територія буде розширюватися.

 Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Адже від приросту наших об’ємів споживання на території всієї країни залежить можливість фінансування певних проектів, вдосконалення підприємства загалом.

 

Запрошуємо до співпраці!

 

Чернівецька обласна енергопостачальна компанія здійснює постачання електроенергії по всій території України. Структурні підрозділи нашого підприємства  складаються з  більше десяти  адміністративних та з дванадцяти територіальних підрозділів, які знаходяться у м. Чернівці та у кожному райцентрі Чернівецької області. У них працюють високодосвідченні спеціалісти у галузі електропостачання.

 

 

Інформаційно-консультаційний центр

Ясинський Олександр Олександрович - начальник відділу

тел. (0372) 583-385

КОЛ-ЦЕНТР

Бігун Сергій Васильович - начальник відділу

тел. (0372) 588-885

   

Контактну інформацію центрів обслуговування клієнтів ТОВ «ЧОЕК» можна переглянути тут.

 

Реквізити та контакти компанії

businessПовна назва:ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія»

edit_locationЮридична адреса:вул. Пауля Целана, буд 6, м.Чернівці, Чернівецька обл., 58001

phoneТелефон:(0372) 583-385

phone_in_talkКол-центр:(0372) 588-885

edit_locationАдреса колл-центру:м. Чернівці, вул. Пауля Целана, буд 6.

linkСайт:www.ek.cv.ua

alternate_emailE-mail:info@ek.cv.ua

query_builderРежим роботи:

                 понеділок-четвер: 8:00 - 17:00

                 п’ятниця: 8:00 - 15:45

                 обідня перерва: 12:30 - 13:15

  

Керівництво компанії

person Директорка: Бобза Ірина Олексіївна 

person Головна бухгалтерка: Зеленчук Оксана Іванівна

  

Документи

Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб (завантажити - 1095 Kb ) »
 
Витяг з реєстру платників податку на додану вартість (завантажити - 100 Kb ) »