phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці,
вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15

Договір ​​

Постачання електричної енергії здійснюється у порядку, визначеному Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі – ПРРЕЕ), на умовах договору, укладеного з електропостачальником.

На роздрібному ринку електричної енергії не допускається споживання (використання) електричної енергії споживачем без укладення відповідно до ПРРЕЕ договору з електропостачальником та інших договорів, передбачених ПРРЕЕ.

Постачання електричної енергії здійснюється електропостачальником на підставі договору про постачання електричної енергії споживачу, який розробляється електропостачальником на основі Примірного договору про постачання електричної енергії споживачу (додаток 5 до ПРРЕЕ).

Постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії на підставі договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який розробляється на основі Типового договору (додаток 6 до ПРРЕЕ).

Укладення, внесення змін, продовження строку дії чи розірвання договору про постачання електричної енергії споживачу та договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг здійснюється відповідно до вимог законодавства та ПРРЕЕ.

Важливо!

Укладення договору про постачання електричної енергії споживачу та договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг здійснюється за умови наявності у споживача діючого договору про надання послуг з розподілу електричної енергії.

До уваги споживачів універсальної послуги!

 Універсальна послуга - постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України;

 

У відповідності до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії затверджених  Постановою НКРЕКП № 312 від 14.03.2018 Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг укладається шляхом приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, опублікованого в засобах масової інформації та на веб-сайті постачальника, шляхом оплати рахунка, отриманого від постачальника універсальної послуги, або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії, або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Згідно п. 1.2.15 цих Правил укладення, внесення змін, продовження строку дії чи розірвання будь-якого із договорів, передбаченого цими Правилами, здійснюється відповідно до вимог законодавства та цих Правил.

Для договорів, які укладаються шляхом приєднання до умов договору, укладення договору можливе шляхом підписання заяв-приєднань, оплати виставленого рахунку, споживання будь-якого обсягу електричної енергії (за умови відсутності направлених заперечень щодо договірних умов в цілому чи частково) через особистий кабінет в електронній формі (в установленому законодавством порядку).

На роздрібному ринку не допускається споживання (використання) електричної енергії споживачем без укладення відповідно до цих Правил договору з електропостачальником та інших договорів, передбачених цими Правилами.

Постачальники універсальних послуг повинні оприлюднити на своїх веб-сайтах типову форму договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

На виконання вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії ТОВ “ЧОЕК” оприлюднюється типова форма договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг. Укладення вказаного договору можливе шляхом підписання заяви-приєднання що додається.

 

Тимчасово на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року включно універсальні послуги, окрім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг.

 

Типовий договір постачальника універсальних послуг (завантажити - 160 Kb ) »
 
Заява-приєднання (завантажити - 196 Kb ) »
 

 

Типові форми з 01.07.2020 р.

 

ТИПОВИЙ ДОГОВІР ПОСТАЧАЛЬНИКА УНІВЕРСАЛЬНИХ ПОСЛУГ (завантажити - 143 Kb ) »
 
Заява-приєднання МНС, до 150кВт, Бюджет (завантажити - 110 Kb ) »
 
Заява-приєднання Побутове споживання (завантажити - 115 Kb ) »
 

 

Типові форми з 01.01.2021 р.

 

Типовий договір постачальника універсальних послуг (завантажити - 143 Kb ) »
 
Заява-приєднання МНС, КПС (завантажити - 110 Kb ) »
 
Заява-приєднання Побутове споживання (завантажити - 115 Kb ) »
 

 

Типові форми з 01.01.2022 р.

 

ТИПОВИЙ ДОГОВІР УП з 01.01.2022 (завантажити - 143 Kb ) »
 
Заява-приєднання Побутове споживання (завантажити - 115 Kb ) »
 
Заява-приєднання МНС, КПС (завантажити - 110 Kb ) »
 
Договір УП від 12.10.2022 року (завантажити - 349 Kb ) »
 

 

Типові форми з 01.07.2023 р.

 

Типовий договір УП з 01.07.2023 (завантажити - 328 Kb ) »
 
Заява-приєднання 01.07.2023 (завантажити - 386 Kb ) »
 
Договір про купівлю-продаж електричної енергії за зеленим тарифом (завантажити - 264 Kb ) »
 
Бланк звернення щодо розгляду заяви-повідомлення про встановлення генеруючої установки (завантажити - 114 Kb ) »
 

 

Договори про купівлю-продаж електричної енергії для Активних споживачів (редакція від 12.01.2024 р.)

Договір про купівлю-продаж електричної енергії за зеленим тарифом (завантажити - 173 Kb ) »
 
Договір про купівлю-продаж електричної енергії постачальником універсальної послуги за механізмом самовиробництва (завантажити - 179 Kb ) »
 

 

Разом із заявою-приєднанням новий споживач постачальника універсальних послуг додатково надає такі документи:

1) для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: витяг з ЄДР, роздрукований з Інтернету, або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;

2) для фізичних осіб: копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку у паспорті);

3) копію документа, яким визначено право власності чи користування (оренда, позичка, управління тощо) на об’єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об’єкта);

4) копію декларації (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) та постачання електричної енергії на будівельні майданчики, якщо наявність такого дозволу є обов’язковою або зазначені документи вимагаються законодавством у сфері містобудування) та/або у визначених законодавством випадках - копію декларації про готовність об’єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок).

 

До відома споживачів-юридичних осіб бюджетної сфери!

 

            У зв’язку з прийняттям постанови НКРЕКП від 27 червня 2019 року за № 1244  «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги», ціни на універсальну послугу ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (ТОВ «ЧОЕК») для малих непобутових споживачів і бюджетних установ на ІІІ квартал 2019 року розраховані з внесеними змінами до постанови НКРЕКП від 05.10.2018 р. № 1177 «Про затвердження Порядку формування цін на універсальні послуги», з урахуванням Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. № 2019-VIII та Правил роздрібного ринку електричної енергії (постанова НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312):

 

Ц 1УП(1-4) = Цпр Закуп(1-4)  +Т Пер+ Т Рj+ ТУП ,

Цпр Закуп(1-4)  - прогнозована ціна закупівлі електричної енергії на ринках електричної енергії  для постачання малим непобутовим споживачам у перші чотири розрахункові періоди з дати початку дії нового ринку електричної енергії,  грн/МВт·год;

Т Пер – тариф на послуги з передачі електричної енергії, встановлений НКРЕКП, грн./МВт·год;

Т Рj – тариф на послуги з розподілу електричної енергії на відповідному класі напруги, встановлений постановою НКРЕКП, грн/МВт·год. (визначається залежно від тарифу оператора системи розподілу, з яким у Споживача буде укладений договір про надання послуг з розподілу електроенергії);

ТУП – тариф на послуги постачальника універсальних послуг, встановлений НКРЕКП,  грн./МВт·год.

 

Відповідно до умов договору про закупівлю електричної енергії та п.7 ч.4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» виникла необхідність підписання додаткової угоди про зміну регульованої ціни (тарифу) за 1 кВт·год.

 

Додаткова угода про зміну ціни за одиницю товару (завантажити - 38 Kb ) »
 

 Договір про постачання електричної енергії споживачу за вільними цінами

 

Споживачі, які не мають права на універсальну послугу мають обрати собі електропостачальника та укласти з ним договір про постачання електричної енергії споживачу.

Укладення споживачем договору про постачання електричної енергії споживачу відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживач подає такому електропостачальнику заяву-приєднання разом із документами, передбаченими ПРРЕЕ.

Перелік документів, необхідних для приєднання до договору про постачання електричної енергії споживачу:

1) для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР), роздрукований із мережі Інтернет, або копія довідки, або копія виписки з ЄДР;

2) копію документа, яким визначено право власності чи користування на об’єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку або її частину (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об’єкта), право на розміщення електроустановок на території здійснення господарської діяльності з розподілу електричної енергії (у разі відсутності об'єкта Споживача)*;

3) копію декларації (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для укладення договору про постачання електричної енергії на будівельні майданчики)*;

4) копію декларації про готовність об’єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок)*;

5) копію документа про підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника (для юридичних осіб), копію довіреності, виданої в установленому порядку тощо), за необхідності;

6) письмову згоду всіх співвласників (користувачів) об’єкту (приміщення) на укладення договору з одним із співвласників (користувачів) - надається у разі, якщо об’єкт Споживача перебуває у власності (користуванні) кількох осіб*;

7) копію паспорту точки (точок) розподілу об’єкта Споживача*.

8) відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії*.

Примітка: У разі укладення договору про постачання електричної енергії споживачу за двома та більше об’єктами Споживача документи з позначкою «*» подаються за кожним із об’єктів Споживача.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

У відповідності до п. 3.1.1. ПРРЕЕ, ТОВ «ЧОЕК» повідомляє, що, у разі незгоди Споживача Договору, в тому числі з умовами  нових  комерційних пропозицій, він має право на дострокове розірвання Договору, про що Споживач має направити письмове повідомлення Постачальнику.

Якщо Споживач продовжує користуватись електричною енергією після спливу 20-дненного строку з дати інформування Постачальником про внесення змін у Договір, то вважається, що Споживач погоджується отримувати електричну енергію згідно з новими умовами Договору з відповідними змінами.

Важливо! Згода споживача зі змінами не потребує оформлення додаткових документів та надає право продовжувати користуватися електроенергією з обов’язком здійснення своєчасної сплати за неї.

В кінці розділу "Типові форми договорів" потрібно вписати:
"Споживач має право здійснювати коригування договірних обсягів в сторону збільшення, повідомивши про це Постачальника в термін, визначений Комерційною пропозицією, шляхом подання заяви встановленої форми."
та нижче додати вкладений файл.

Заява про збільшення договірних обсягів постачання електричної енергії (завантажити - 16 Kb ) »