phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Головна, 203к

м. Чернівці, вул. Головна, 203к
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
21 травня 2020
ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ У ЧЕРНІВЦЯХ

21 травня, у День української, вишиванки відбулось урочисте відкриття оновленого Центру обслуговування клієнтів ТОВ «Чернівецької обласної енергопостачальної компанії» у м. Чернівці. У події взяли участь директор ТОВ «ЧОЕК» Володимир Мирославович Тимофійчук та комерційний директор АТ «Чернівціобленерго» Віталій Володимирович Бакланов.

  • Наше підприємство має 12 центрів обслуговування клієнтів у Чернівецької області  та зарекомендувало себе на ринку послуг як професійне, чесне і відкрите до співпраці з клієнтами. Чернівецькій ЦОК є найбільший, адже ми постачаємо електроенергію всім споживачам м. Чернівці. Також ми здійснюємо продаж електроенергії в інших областях. Це доводить, що споживачі переконалися в надійності нашої компанії, наголосив на заході директор Чернівецької обласної енергопостачальної компанії Володимир ТИМОФІЙЧУК.
  • Ми й надалі будемо підвищувати якість надання послуг з електропостачання і підтримувати високий рівень компанії, - додав він. - Сподіваємось, що наші клієнти будуть задоволенні оновленим Центром обслуговування клієнтів «ЧОЕК», адже комфорт споживачів є пріоритетом компанії. Також хочу привітати усіх з Днем української вишиванки, а своїх кваліфікованих колег ще й з відкриттям оновленого ЦОК у м. Чернівці.

ТОВ "ЧОЕК" орієнтується на запити споживачів, враховує потреби кожного клієнта і завжди пропонує оптимальні умови співпраці в умовах конкурентного ринку електроенергії.

Чернівецька обласна енергопостачальна компанія