phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Головна, 203к

м. Чернівці, вул. Головна, 203к
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
28 серпня 2019
Щороку енергетики краю проводять конкурс для визначення найкращого споживача року за критеріями своєчасної та повної оплати за використану електроенергію серед побутових споживачів Чернівецької області

Щороку енергетики краю проводять конкурс для визначення найкращого споживача року за критеріями своєчасної та повної оплати за використану електроенергію серед побутових споживачів Чернівецької області.

         Товариство з обмеженою відповідальністю «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» з початку 2019 року взяла на себе обов’язок забезпечення електроенергією всіх споживачів області та долучилась до традиції започаткованої Акціонерним Товариством «Чернівціобленерго».

         28-го серпня 2019 року в межах даного конкурсу відбувся заключний етап та визначено переможця яким стала мешканка міста Чернівці…

         Пані Задорожняк Г.Д. протягом першого півріччя без порушення строків оплати та в повному обсязі оплачувала за спожиту електроенергію, а також здійснювала оплату на наступні періоди, що свідчить про високий рівень правосвідомості та платіжної дисципліни. За такий вагомий внесок в стабільну роботу підприємства від імені керівництва було висловлено подяку та вручено заохочувальний приз – енергозберігаючий світильник. Вітаємо переможця!

         Принагідно звертаємо увагу всіх споживачів електричної енергії, що вкрай важливо здійснювати своєчасно оплату за спожиту електроенергію. Платіжна дисципліна кожного з нас дасть стабільність та поштовх для розвитку енергетичної галузі зокрема та країни в цілому.

Давайте спільними зусиллями забезпечимо добробут в кожній оселі.