phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Головна, 203к

м. Чернівці, вул. Головна, 203к
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
3 квітня 2020
Шановні споживачі!!

За умов запровадженого карантину, у цей важкий час не лише для нас, а й всієї України, Чернівецька обласна енергопостачальна компанія просить споживачів вчасно сплачувати рахунки за електроенергію, а також допомогти своїм старшим родичам та сусідам похилого віку оплатити послуги онлайн. Адже інших джерел надходження коштів, крім  оплати за спожиту електроенергію, в нас немає. У випадку, якщо наші клієнти не будуть розраховуватись вчасно за надані Товариством послуги, ми не матимемо фінансових можливостей для того, щоб закупити електроенергію для споживачів.

Зі свого боку ми робимо все можливе, щоб споживачі мали змогу заплатити вчасно: вдосконалюємо наші сервіси для оплати, збільшуємо кількість каналів отримання інформації щодо стану розрахунків, постійно нагадуємо про необхідність оплати. Клієнтам залишається лише вибрати найзручніший для себе сервіс.

Зареєструвавшись в особистому кабінеті споживача на сайті myenergy.cv.ua, наші клієнти мають можливість переглянути, завантажити і роздрукувати свій рахунок за електроенергію. Оплатити рахунки можна онлайн на ek.cv.ua та myenergy.cv.ua, а також за допомогою додатків  «Energy Online», «Приват24», «Ощад24/7», «АБанк» і  через термінали у банківських відділеннях.

Дякуємо тим,  хто вже вніс платіж, і тим, хто  збирається це зробити. Без вашої допомоги ТОВ «ЧОЕК» не зможе повноцінно функціонувати.

Чернівецька обласна енергопостачальна компанія