phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Головна, 203к

м. Чернівці, вул. Головна, 203к
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
17 червня 2020
Розраховуйтесь за електроенергію вчасно!

На час запровадження режиму надзвичайної ситуації в Україні важливо вчасно сплачувати рахунки за електроенергію, щоб не накопичувати борги.  Згідно з визначеними законодавством термінами, це треба зробити  до 20 числа кожного місяця.

Відсутність регулярної сплати за спожиту електроенергію стане причиною накопичення  боргів у споживачів. Це може призвести до незапланованих витрат після закінчення карантину, коли доведеться розраховуватись одразу за декілька місяців. У випадку, якщо споживачі не оплатять  борги за надані товариством послуги, після карантину Чернівецька обласна енергопостачальна компанія буде здійснювати заходи щодо стягнення заборгованості згідно із чинним законодавством.

Розрахуватись за електроенергію можна не лише через термінали у банківських відділеннях, а й  за допомогою свого комп’ютера чи смартфону, навіть не виходячи з дому. Зокрема:

  1. Через PINBANK.
  2. Зареєструвавшись в особистому кабінеті на https://www.myenergy.cv.ua/uk/customer/login.
  3. На сайті http://ek.cv.ua/у рубриці «онлайн оплата».
  4. За допомого додатків «Energy Online», «Приват24», «Ощад24/7», «АБанк».
  5. Пенсіонери можуть оплатити електроенергію через "Укрпошту" або телефонні "гарячі лінії" банків.

Оплата рахунків за спожиту електроенергію за допомогою зазначених методів є найбільш надійною і швидкою, а також збереже ваш час та знизить ризик інфікування коронавірусом.

Кожен споживач може не лише скористатися ними особисто, а й допомогти з оплатою менш досвідченим інтернет-користувачам – рідним, друзям та  сусідам літнього віку.

Чернівецька обласна енергопостачальна компанія