phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Пауля Целана буд. 6.

м. Чернівці, вул. Пауля Целана буд. 6.
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15
19 серпня 2021
Підписано закон, який дозволяє припиняти електропостачання боржникам

19 серпня 2021 року Президентом України, Зеленським В.О. було підписано закон, який вносить зміни до встановлених обмежень, які були прийняті через поширення коронавірусної хвороби. Так, до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», було додано положення, яке скасовує заборону на припинення надання житлово-комунальних послуг. Згідно п. 31 закону, при наявності у споживачів заборгованості за спожиту електроенергію їм буде припинено електропостачання.

Тому, вчасно сплачуйте  свої рахунки  для того, щоб не накопичувати боргів і не мати непередбачених фінансових затрат та не бути відключеним від електропостачання.  Адже  споживачі, які не розрахувались вчасно за електроенергію та не погасили заборгованість перед нашим товариством будуть відключенні від енергопостачання. І це призведе до додаткових  витрат для споживачів, бо,  згідно з законодавством, сплата за повторне підключення електроенергії лягає повністю на плечі і гаманець клієнтів.

Також, у разі несплати споживачем боргів з електропостачання, ТОВ «ЧОЕК»  продовжить вживати заходи претензійно-позивного характеру. Якщо  клієнт не погасить вчасно свою заборгованість перед нашим товариством, Чернівецька обласна енергопостачальна компанія матиме законне право звернутись до суду, щоб стягнути заборгованість. У цьому випадку,  у разі задоволення позовних вимог,  на споживача покладаються витрати зі сплати судового збору. Це призведе до додаткових витрат для споживача.

Відповідально споживайте електричну енергію та вчасно оплачуйте рахунки за її споживання.

Чернівецька обласна енергопостачальна компанія