phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Головна, 203к

м. Чернівці, вул. Головна, 203к
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15

ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»

Чернівецька обласна енергопостачальна компанія є однією з найбільш перспективних і потужних в Україні. Незважаючи на те, що це досить молоде підприємство, яке займається купівлею та збутом електроенергії споживачам Чернівецької області лише з 2019 року, воно зарекомендувало себе на ринку послуг як професійне, чесне і відкрите до співпраці з клієнтами.
Прагнучи надавати якісні послуги, компанія залучила високодосвідчених спеціалістів у галузі електропостачання та створили комфортні умови для відвідувачів у всіх центрах обслуговування клієнтів.
Як відомо, споживачам гарантовано законодавством отримання електроенергії. Саме ми є ліцензіатом цих послуг на території Чернівецької області і здійснюємо постачання електроенергії за універсальною послугою, тобто тарифною складовою. НКРЕКП  затверджує тарифи, на підставі яких ми здійснюємо постачання електроенергії таким верствам населення, як побутові споживачі, юридичні споживачі, представники бюджетної сфери та невеликі за обсягами споживання юридичні споживачі на території всієї області.

– Сьогодні понад 350 тисяч споживачів користуються нашими послугами. А це свідчить, що люди переконалися в надійності нашої компанії і в якості її послуг. Наше Товариство є єдиним постачальником універсальних послуг у Чернівецькій області, що підтверджує високий рівень компанії, – стверджує директор Чернівецької обласної енергопостачальної компанії Володимир ТИМОФІЙЧУК.
Наші клієнти мають можливість отримати послуги з електропостачання за однією з найвигідніших цін на території України. Ми надаємо якісний сервіс із постачання електроенергії за вільною ціною. ТОВ «ЧОЕК» орієнтується на запити споживачів, враховує потреби кожного клієнта і завжди пропонує оптимальні умови співпраці в умовах конкурентного ринку електроенергії.

Для кожного великого споживача важливо розуміти, що буде в майбутньому, які будуть ціни та як його буде обслуговувати наша енергетична компанія.
Нашу якість послуг вже оцінили і в інших областях. На даний момент ми працюємо не лише на території Чернівецької області, а й на території всієї України. Постачання електроенергії за вільними цінами ми здійснюємо також у Хмельницькій, Черкаській, Івано-Франківській областях. Відповідно, якість наших послуг буде тільки зростати і територія буде розширюватися.

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Адже від приросту наших об’ємів споживання на території всієї країни залежить можливість фінансування певних проектів, вдосконалення підприємства загалом.

Реквізити та контакти компанії

businessПовна назва:ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія»

edit_locationЮридична адреса:вул. Л. Українки, 5, м.Чернівці, Чернівецька обл., 58002

phoneТелефон:(0372) 583-385

phone_in_talkКол-центр:(0372) 588-885

edit_locationАдреса колл-центру:м. Чернівці, вул. Головна, 203к

linkСайт:www.ek.cv.ua

alternate_emailE-mail:info@ek.cv.ua

query_builderРежим роботи:

                 понеділок-четвер: 8:00 - 17:00

                 п’ятниця: 8:00 - 15:45

                 обідня перерва: 12:30 - 13:15

  

Керівництво компанії

personДиректор: Тимофійчук Володимир Мирославович

personГоловний бухгалтер: Гаврилюк Лариса Мірчівна

  

Документи

Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб (завантажити - 123 Kb ) »
 
Витяг з реєстру платників податку на додану вартість (завантажити - 100 Kb ) »