phone_in_talk

CALL - ЦЕНТР:

+38 0372 588 885
local_phone

ТЕЛЕФОН:

+38 0372 583 385
location_on

м. Чернівці
вул. Головна, 265В

м. Чернівці, вул. Головна, 265В
question_answer Допомогти вам?
person Кабінет споживача
access_time
графік роботи:
ПН-ЧТ ПТ
08:00 - 17:00 08:00 - 15:45
обідня перерва: перерва: 12:30 - 13:15

До уваги споживачів універсальної послуги!

 Універсальна послуга - постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України;

 

У відповідності до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії затверджених  Постановою НКРЕКП № 312 від 14.03.2018 Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг укладається шляхом приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, опублікованого в засобах масової інформації та на веб-сайті постачальника, шляхом оплати рахунка, отриманого від постачальника універсальної послуги, або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії, або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Згідно п. 1.2.15 цих Правил укладення, внесення змін, продовження строку дії чи розірвання будь-якого із договорів, передбаченого цими Правилами, здійснюється відповідно до вимог законодавства та цих Правил.

Для договорів, які укладаються шляхом приєднання до умов договору, укладення договору можливе шляхом підписання заяв-приєднань, оплати виставленого рахунку, споживання будь-якого обсягу електричної енергії (за умови відсутності направлених заперечень щодо договірних умов в цілому чи частково) через особистий кабінет в електронній формі (в установленому законодавством порядку).

На роздрібному ринку не допускається споживання (використання) електричної енергії споживачем без укладення відповідно до цих Правил договору з електропостачальником та інших договорів, передбачених цими Правилами.

Постачальники універсальних послуг повинні оприлюднити на своїх веб-сайтах типову форму договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

На виконання вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії ТОВ “ЧОЕК” оприлюднюється типова форма договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг. Укладення вказаного договору можливе шляхом підписання заяви-приєднання що додається.

 

Тимчасово на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року включно універсальні послуги, окрім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг.

 

Типовий договір постачальника універсальних послуг (завантажити - 160 Kb ) »
 
Заява-приєднання (завантажити - 196 Kb ) »
 

 

Разом із заявою-приєднанням новий споживач постачальника універсальних послуг додатково надає такі документи:

1) для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: витяг з ЄДР, роздрукований з Інтернету, або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;

2) для фізичних осіб: копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку у паспорті);

3) копію документа, яким визначено право власності чи користування (оренда, позичка, управління тощо) на об’єкт (приміщення), або копію документа, що підтверджує право власності чи користування на земельну ділянку (у разі відсутності на відповідній земельній ділянці об’єкта);

4) копію декларації (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) та постачання електричної енергії на будівельні майданчики, якщо наявність такого дозволу є обов’язковою або зазначені документи вимагаються законодавством у сфері містобудування) та/або у визначених законодавством випадках - копію декларації про готовність об’єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок).

 

До відома споживачів-юридичних осіб бюджетної сфери!

 

            У зв’язку з прийняттям постанови НКРЕКП від 27 червня 2019 року за № 1244  «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги», ціни на універсальну послугу ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (ТОВ «ЧОЕК») для малих непобутових споживачів і бюджетних установ на ІІІ квартал 2019 року розраховані з внесеними змінами до постанови НКРЕКП від 05.10.2018 р. № 1177 «Про затвердження Порядку формування цін на універсальні послуги», з урахуванням Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 р. № 2019-VIII та Правил роздрібного ринку електричної енергії (постанова НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312):

 

Ц 1УП(1-4) = Цпр Закуп(1-4)  +Т Пер+ Т Рj+ ТУП ,

Цпр Закуп(1-4)  - прогнозована ціна закупівлі електричної енергії на ринках електричної енергії  для постачання малим непобутовим споживачам у перші чотири розрахункові періоди з дати початку дії нового ринку електричної енергії,  грн/МВт·год;

Т Пер – тариф на послуги з передачі електричної енергії, встановлений НКРЕКП, грн./МВт·год;

Т Рj – тариф на послуги з розподілу електричної енергії на відповідному класі напруги, встановлений постановою НКРЕКП, грн/МВт·год. (визначається залежно від тарифу оператора системи розподілу, з яким у Споживача буде укладений договір про надання послуг з розподілу електроенергії);

ТУП – тариф на послуги постачальника універсальних послуг, встановлений НКРЕКП,  грн./МВт·год.

 

З 01.07.2019 р., ціна на універсальну послугу ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (ТОВ «ЧОЕК») для бюджетних установ на ІІІ квартал 2019 року (споживачів І-ї групи 2 класу напруги) становить 3,647052 грн/кВт·год.

Відповідно до умов договору про закупівлю електричної енергії та п.7 ч.4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» виникла необхідність підписання додаткової угоди про зміну регульованої ціни (тарифу) за 1 кВт·год.

 

Додаткова угода про зміну ціни за одиницю товару (завантажити - 38 Kb ) »
 

 

Інші форми